Haber

Oltu’da MHP’ye iki meclis üyesi

Erzurum’un Oltu ilçesinde bağımsız meclis üyeleri olan Temel Demir ve Mesut Altunkaynak, siyasi tercihlerini MHP’den yana yaptı. MHP Erzurum il lideri Adem Yurdagül, Oltu ilçesine bağlı Büyükşehir belediye meclis üyesi ikilinin özetini verdi. İl Başkanı Yurdagül, “Siyasette milletiyle el ele, iç içe olanların tartışmasız ikamet adresi MHP’dir” dedi.

Oltu’nun bağımsız belediye meclis üyelerini MHP Erzurum İl Başkanlığı’nda karşılayan İl Başkanı Yurdagül, rozetlerini takan yeni meclis üyelerine hayırlı olmasını diledi. Temel Demir ve Mesut Altunkaynak’ın bundan sonra MHP saflarında siyaset yapacak olmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Yurdagül, Temel Demir ve Mesut Altunkaynak, “Yarıya inen bir hareketle her yeni asker kazandı. asırdır ve davamız, gücümüzü birleştiren bir güç demektir. Bu çatı korkusu, millet ve devlet demektir. “Bu çatı, milletin bekasını ve vatan bekasını önceleyenlerin çatısıdır. Bu sebeple meclis üyesi arkadaşlarımız siyaset yapabilecekleri en doğru adresi seçmişler ve çevremize gelmişlerdir. dedi.

Millete hizmet yolundayız

MHP saflarına bağımsız belediye meclisi üyeliklerinden katılan Temel Demir ve Mesut Altunkaynak, İl Başkanı Adem Yurdagül’ü sıcak karşılamalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Milletin ortak paydamız olduğunu hepimiz biliyoruz. Amacımız hizmet etmektir.” ilçemiz halkının, tahlil bekleyen dertlerine derman olmak, yeni mahalle sakinlerimizin yerel yönetimlerde sesi ve solu olmaktır. Bu hedefe hatasız yürürken, bu tür bir yol haritası Milliyetçi Hareket Partimizin de yol haritası olacaktır” dedi.

Oltulular ise iki bağımsız belediye meclis üyesinin MHP saflarına katılmasından dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, “İkisi de ilçemizin değerli isimleri, siyasi duruşlarını ortaya koymuş olmalarından dolayı mutluluk duyuyoruz. iyi şanslar.” – ERZURUM

seydiler-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu