Yaşam

“Kardeşimi tutuklasınlar” Müge Anlı’da Nevrigül Alan cinayetinde kardeş kavga etti

Her ayrıntısıyla ortalığı karıştıran Nevrigül Alan cinayetinde yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı’da yaşanan olayda Nevrigül’ün iki kardeşi birbiriyle kavga ederken, kardeşlerden Abdullah, kız kardeşi Nazmiye’nin her şeyi bildiğini ve sakladığını ima etti.

Müge Anlı’da Nevrigül Alan’ın öldürülmesi her geçen gün daha da karmaşık bir hal alıyor.

2 Eylül’de kaybolan iki çocuk annesi Nevrigül Alan, 18 Ekim’de ağaca asılı halde ölü bulundu.

Bu olayın baş şüphelileri Nevrigül’ün sevgilisi Doğan ve kız kardeşi Nazmiye olurken, dünkü yayında Nazmiye ile kız kardeşi Abdullah kavga etti.

Ablası Nevrigül’ün para karşılığında başka erkeklerle ilişkiye girdiğini, ablasının kocası Remzi’nin de bundan haberdar olduğunu söyleyen Nazmiye, bunu birileri tarafından öğrendiğini ve Doğan’ın kız kardeşine tecavüz ettiğini, ardından onu öldürüp astığını söyledi. onu bir ağaçta kaosa neden oluyor.

Ablası Nazmiye’yi hedef alan Abdullah, “Doğan denen kişi buraya gelmeli. Kız kardeşim Nazmiye de tutuklanmalı. Nazmiye ile ilgili çok fazla şüphe var. Kız kardeşimle sürekli seyahat eden Nazmiye’ydi. Ablam Nazmiye her şeyi biliyordu.” Kız kardeşimle ilgili. Burada da Doğan’dan korkuyor ve söylemiyor.” “Bu kız bize ihanet ediyor” dedi.

Kardeşinin bu sözleri üzerine Nazmiye, “Benim Allah’tan başka kimseden endişem yok. Hemen gelip beni tutuklasınlar. Zaten kardeşimi de sevmiyorum. Ondan nefret ediyorum. Katil bulununca onu alacağım. onu uzaklaştır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu