Teknoloji

Forza Motorsport’un Kariyer Modu Neler Sunacak? İlk Bakış

 
Xbox ve Turn 10 Studios gruplarının oyuncuların beğenisine sunacağı yeni yarış aksiyon oyunu Forza Motorsport için çeşitli görseller gelmeye devam ediyor. Yeni görsel ile birlikte oyunun meslek moduna ilk bakış atılıyor ve bu modda hangi yapının bizlere sunulacağı ortaya çıkıyor.
 
Oyuncular, oyunun meslek modunda becerilerini sergileyecek
 
 
 
Ekim ayında oyuncularla buluşmaya hazırlanan Forza Motorsport farklı farklı modları içerecek. Builders Cup meslek modunda Contemporary Tour, Enthusiast Tour, Power Tour ve Legacy Tour gibi bir dizi yarış içeriği yer alacak. Oyuncular, bu yarış içerikleri bittiğinde araçlarının koltuğuna sadık kalacak ve direksiyon başında kendilerini geliştirecekler.
 
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni görsel, sadece oyunun meslek moduna odaklanmıyor, aynı zamanda araba yükseltmelerine ve yeni “araba yaratma” sistemine de bir bakış sunuyor. Aşağıdaki resim yalnızca oynanışa bir bakış sunarken ve oyunun meslek moduna odaklanırken, Turn 10 ekibi çıkış yapmadan önce oyunun çok oyunculu gibi diğer modlarına da göz atacak. Yani yeni görüntüler yakında sunulacak.
 
Forza Motorsport, 10 Ekim’de Xbox Series ve PC için Steam ve Microsoft Store’da piyasaya çıkacak. Oyunun standart sürümü 69,99$, Deluxe sürümü 89,99$, Premium sürümü ise 99,99$ fiyat etiketine sahip olacak. Standart sürüm, Xbox Game Pass hizmetinde de mevcut olacak.
 
İşte ilk bakış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu