Yaşam

Emre Yücelen mikrofonunu açık unuttu, olanlar oldu!

Geçtiğimiz günlerde Bigo Live’da başlattığı ses yarışı ile gündeme bomba üzere düşen Emre Yücelen, yayın esnasında bir anlık dalgınlıkla mikrofonunu açık unuttu. Bigo uygulamasının bir yetkilisine kelamı vermek için mikrofon açık kalınca söylediği her şey duyuldu. Emre Yücelen’in sesini duyan izleyiciler yorumlarda kahkaha attılar.

Ses Ver Bigo’da 2. tıp heyecanı!

Bigo çok hoş, yarışmacılar çok güzel

Geçtiğimiz günlerde başlayan Ses Ver Bigo programının yarı final tipinde Emre Yücelen kelamı tam “Lupin Bey’e” verecekken mikrofonunu açık unuttu. Mikrofonu kapattığını sanan ünlü müzisyen yanındaki arkadaşına  “Bu Bigo’ya bu kadar atıyorlar tutuyorlar da, Bigo çok güzel abi, yarışma müthiş, yarışmacıların hepsi baştan sona çok iyi çalışmış, sesler çok güzel, odalar süper.” dedi.

Farkına varınca gülme krizine girdi “En azından sizi övüyordum” dedi

Bu kelamlarının çabucak akabinde Lupin Bey’in konuşmadığını fark eden ünlü müzisyen durumu anlayınca gülme krizine girdi ve en azından hoş şeyler söylüyordum dedi. Yorumlar gülenler, kahkaha atanlar, ikram gönderenlerde dolup taştı. Emre Yücelen’in samimi anları uygulamada tatlı anlar yaşattı.

Emre Yücelen kimdir?

Emre Yücelen, 20 yılı aşkın müddettir Türk müziği piyasasında tanınan, Türkiye’nin en ünlü ses eğitmenleri/vokal koçları ve müzisyenlerinden biridir.  Bilhassa son 6 yılda YouTube’da çektiği ses tahlil görüntüleri ile 1 milyon aboneye ulaştı. Son vakitlerde Instagram ve öbür toplumsal medya platformlarında da epey tanınan. Popülaritesi kadar müzik dünyasında da epeyce saygın bir kişilik olarak kabul edilen Emre Yücelen, yalnızca Türkiye’de değil, Azerbaycan, İran, Arap Yarımadası üzere birçok bölgeye ulaşan takipçi kitlesine sahiptir. Bu bölgelerdeki ünlü müzisyenlerle ürettiği içeriklerle de isminden sıkça kelam ettiriyor. Bunun yanında Emre Yücelen müzisyen kimliğiyle de pek çok yapıta imzasını atmıştır. Ayrıyeten birçok marka ve kurumla yaptığı işbirlikleri ile tanınmaktadır.

Bigo Live kendi starlarını yaratıyor

Ses müsabakası Ses Ver Bigo’daki yetenekli isimler büyük takipçi kitlelerine ulaşıyor, kendi fanlarını yaratıyor. Toplumsal medya hesaplarına takipçi yağan yarışmacılar epey keyifli olduklarını, yetenekleri ile başarılı olmaktan epey keyif aldıklarını belirtiyor.

Finale son adım!

Yarışmada beklenen sona yaklaşıldı, final cinsine çok az kaldı. 16 kişinin yarışacağı final tipinin büyük mutluluklara ve büyük kederlere neden olacağı şimdiden iddia ediliyor. Final çeşidine geçmeye hak kazanan yetenekli yarışmacılar, artık tekrar yarışmak için hazırlanıyor! İzleyiciler ise heyecanla gelecek çeşidi bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu