Ekonomi

Binance, ChatGPT tabanlı kripto eğitimi yapay zekasını başlatıyor

Investing.com – İşlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto platformu Binance, şimdi de kullanıcılarına “Sensei” adlı bir Yapay Zeka ayağı sunuyor.

Popüler ChatGPT’yi temel alan bu yapay zeka tamamen eğitici olacak ve teknik bilgisi Binance’in kripto ticareti eğitim veritabanı Binance Academy ve diğer kaynaklardan beslenecek.

“Binance Sensei’nin yapay zeka güdümlü yetenekleri, onu hızla gelişen blockchain ve kripto para birimleri dünyasında bilgilerini ilerletmek isteyen herkes için ideal bir yol arkadaşı yapıyor. Bu etkileşimli araç sayesinde artık Binance Academy’nin çok çeşitli eğitim kaynaklarını hızlı ve güvenli bir şekilde keşfedebilirsiniz. “

Başka bir deyişle, bu yapay zeka, Binance kullanıcılarının kripto piyasasının, Binance platformunun veya genel olarak ticaretin nasıl çalıştığı hakkındaki soruların yanıtlarını bulmasını kolaylaştıracak.

“Binance Sensei (“Chatbot”), kullanıcıların yalnızca Binance Academy platformundaki veya diğer saygın açık kaynaklardaki içeriği kullanarak verimli bir şekilde yanıt vermesine yardımcı olan kolaylaştırıcı bir araç olmayı hedefliyor.” Binance, botun “kullanıcılara özel öneriler sağlamayı amaçlamadığını” açıkça belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu