Haber

AK Parti Sözcüsü Çelik: ‘Türkiye’nin en zor dönemlerinde demokrasi mücadelesi vermiş bir ekibiz’

AK Parti Sözcüsü Çelik, “Onlar Türkiye’de her türlü vesayetin arkasında dururken ve seçilmiş partilerin bazı vesayet merkezleriyle kuşatılmasını sağlamaya çalışırken, biz Türkiye’nin en zor zamanlarında demokrasi mücadelesi vermiş bir ekibiz.”

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Kilis’e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ilçe belediye başkanları aday tanıtım toplantısına katıldı. Alaeddin Yavaşca Kültür Merkezi’nde düzenlenen ilçe belediye başkanları aday tanıtım toplantısında açıklama yapan Prof. Dr. Çelik, AK Parti’nin zor zamanlarda demokrasi mücadelesi veren bir ekip olduğunu belirtti.

Çelik, seçimlerin kendileri için demokrasi bayramı olduğunu kaydederek, şöyle konuştu:

“Onlar Türkiye’de her türlü vesayetin arkasında yürürken, seçilmiş partilerin bir takım vesayet merkezleriyle kuşatılmasını sağlamaya çalışırken, biz Türkiye’nin en zor zamanlarında demokrasi mücadelesi vermiş bir ekibiz. Sandık şenliktir. Bizim için demokrasinin bayramıdır. Sandık bizim için demokrasinin bayramıdır. O andan itibaren gördüm ki Kilis bu demokrasi gününü, bu demokrasi bayramını en görkemli şekilde kutlamaya hazır. Biz hazırız, biz de varız. Kararlılıkla, Türkiye Yüzyılını kucaklayacağız, Kilis’e iz bırakacağız.İnşallah 31 Mart gecesi Cumhurbaşkanımıza ‘Kilis seçimlerinde elde ettiğimiz büyük başarıyı sizlere sunuyoruz’ dedik. “Sonra da Kilis sokaklarında, mahallelerinde demokrasi bayramımızı, demokrasi günümüzü hep birlikte kutlayacağız. Evet adaylarımız kazanacak ama Kilis’te kimse kaybetmeyecek, herkes kazanacak. O halde şimdiden başarılar, demokrasi gününüz kutlu olsun, demokrasi gününüz kutlu olsun.”

Konuşmaların ardından Ömer Çelik, ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu